Diennakts dežūrtelefons: 648 07070
Diennakts dežūrtelefons: 648 07070

IEGĀDĀTS ELEKTROMOBILIS

Datums: 23.12.2014 15:43
15 skatījumi
Šī gada decembrī tika realizēts Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un SIA „Vides investīciju fonds” projekts „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, iegādājoties 1 rūpnieciski ražotu elektromobili AS Madonas ūdens vajadzībām”
Šī gada decembrī  tika realizēts Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un SIA „Vides investīciju fonds” projekts „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, iegādājoties 1 rūpnieciski ražotu elektromobili AS Madonas ūdens vajadzībām”

A/S "Madonas ūdens" iegādājās elektromobili Nissan E-NV200. Šī projekta realizācija nodrošinās iespēju izmantot videi draudzīgāku transportu, palielināt uzņēmuma autoparku, kā arī samazināt autotransporta izmaksas. Īpaši aktuāli AS “Madonas ūdens” tas ir šobrīd, kad sākam sniegt ūdensvada un kanalizācijas pakalpojumus arī Madonas novada pagastos.

Auto tiks izmantots ūdensvada un kanalizācijas sistēmu apsekošanai un uzturēšanai pagastos, kā arī Madonas pilsētā.

Šāda veida elektromobilis ar vienu uzlādi var droši apbraukāt jebkuru Madonas  novada pagasta centru. Tā ir arī degvielas ekonomija, jo automobiļa uzlādēšana ir krietni vien lētāka. Plānotais elektromobiļa nobraukums gada laikā ir aptuveni 20 000 kilometru. Pēc pilnas uzlādes tas var nobraukt vismaz 100 kilometrus un ātrums, ko tas spēj sasniegt, ir vismaz 90 kilometru stundā.